Zobrazen 1. – 30. z 65 výsledků

Více třídění
Zavřít

Čepel k přímočaré pile – 5 ks, kov, HSS

89  včetně DPH

Náhradní listy do přímočaré pily 5 ks v sadě pro kov pomohou zajistit, že nebudete vynakládat zbytečně své síly, ale budete stále řezat ostrým ostřím. Dodavatel Kinzo.

Zavřít

Diamantový kotouč suchý 115mm

99  včetně DPH

Tento diamantový kotouč je určen pro úhlovou brusku. Je vyroben z kavlitního materiálu, proto je odolnější k opotřebení. Využijí ho profesionálové, ale i domácí kutilové. Určen k řezání cihel, betonu a střešních tašek. Průměr kotouče 115 milimetrů, vnitřní průměr 22,2 milimetrů a šířka kotouče 1,9 milimetrů.

Zavřít

Kladivo gumové 680g

249  včetně DPH

Kladivo gumové - gumová palice s hmotností 680 g, velice odolná, se skvělou rukojetí. Hlava je vyrobena z tvrdé bílé gumy, vhodná pro údržbáře a řemeslnické práce.

Zavřít

Kleště multifunkční 15v1

139  včetně DPH

Univerzální kombinované kleště 15v1 značky KINZO mimo jiné nabízejí až 15 funkcí. Jejich konstrukce je z leštěné nerezové oceli. Lze je složit takže se vejdou do kapsy. Je to tedy všestranný pomocník pro domácnost i outdoorové aktivity.

Zavřít

Kurtovací pás 25mmx5m

69  včetně DPH

Kurtovací pás je praktický pomocník do automobilu i pro domácí použití. Snadno s ním upevníte náklad nebo nábytek. Pás se nepovolí díky zámku.

Zavřít

Malířska sada 7ks

119  včetně DPH

Sedmidílná malířská sada značky KINZO se skládá z pěti štětců s dřevěnou rukojetí, z plastového kbelíku na barvu a silikonového víčka. Jde o kompletní sadu pro domácí malíře a kreativní kutily.

Zavřít

Náhradní nože 10ks 18mm

69  včetně DPH

Náhradní čepele značky KINZO o šířce 18 milimetrů jsou určené pro ulamovací nože. Dodávají se v průhledném boxu, ve kterém najdete 10 kusů. Ideální k řezání kartónů nebo koberců.

Zavřít

Nastavitelný klíč 0-28mm

169  včetně DPH

Už se vám někdy stalo, že jste potřebovaly utáhnout nebo povolit šroub a neměli jste doma či v dílně správný klíč? Přesně tento klíč je pro vás. Jeho předností je nastavení klíče od 0 až do 28 milimetrů. Má pogumovanou rukojeť a je vyroben z kvalitního materiálu.

Zavřít

Ocelové kartáče 3 ks

129  včetně DPH

Sada ocelových kartáčů 3 kusy. Ocelový drát s mosazným povlakem. Nezbytná pomůcka pro čištění ocelových a kovových konstrukcí před nátěrem. Dodává Kinzo.

Zavřít

Ocelové kartáče 3ks 30/48/53mm

79  včetně DPH

Ocelové kartáče 3 kusy v sadě 30 / 48 / 53 mm pro připojení na elektrickou vrtačku. Skvělé nástroje pro čištění od rzi a jiných nečistot. Rychlá a bezpečná práce. Dodavatel Kinzo.

Zavřít

Ochranné brýle čiré plast

69  včetně DPH

Ochranné brýle čiré plastové. Ochranné brýle chrání váš zrak při práci s elektrickým nářadím, ale i při dalších příležitostech. Ochranné brýle s upínací gumou kolem hlavy. 

Zavřít

Páska lepící 18mmx10m

99  včetně DPH

Elektrikářská izolační páska v černém provedení značky KINZO je ideální na opravu elektrických kabelů. Její délka je 10 metrů a šířka 18 milimetrů. Balení obsahuje 10 kusů. Poskytuje efektivní a dlouhotrvající izolaci.

Zavřít

Pila ruční 500 mm

229  včetně DPH

Ruční pila Kinzo má délku 500 mm. Je vyrobena ze skvělé oceli s povrchovou úpravou. Rukojeť  v žluto-modré barvě. Pomocí hřbetu pily můžete dělat rysky pro řez.

Zavřít

Pila ruční na kov 300mm

199  včetně DPH

Ruční pila KINZO je určena k řezání kovu. Délka ostří je 300 mm . Díky ergonomicky tvarované rukojeti vám skvěle padne do ruky a práce bude hotová v mžiku. 

Zavřít

Pila vykružovací na dřevo – 6 ks

119  včetně DPH

Pila na dřevo vyřezávač otvorů - 6 kusů v sadě. Sada pro vyřezání otvorů v dřevěném materiálu s průměry 32, 38, 51, 58 cm. Dodavatel Kinzo.

Zavřít

Pilník 1/2 kulatý 200mm

69  včetně DPH

Pilník 1/2 kulatý s délkou 200 mm. Je vyrobený z velmi kvalitní oceli, která je zárukou dlouhé výdrže a odolnosti, dále disponuje ergonomickou rukojetí pro jeho pohodlné uchopení.

Zavřít

Pilník kulatý na dřevo 200mm

69  včetně DPH

Rašple kulatá s délkou 200 mm. Je vyrobena z velmi kvalitní oceli, která je zárukou dlouhé výdrže a odolnosti, dále disponuje ergonomickou rukojetí pro jeho pohodlné uchopení.

Zavřít

Pilník kulatý na ocel 200mm

69  včetně DPH

Pilník kulatý s délkou 200 mm. Je vyrobený z velmi kvalitní oceli, která je zárukou dlouhé výdrže a odolnosti, dále disponuje ergonomickou rukojetí pro jeho pohodlné uchopení.

Popruh bezpečnostní na zavazadlo 12″/18″/24″(6)

79  včetně DPH

Upínací gumy značky KINZO jsou ideální na bezpečné připevnění nákladu. Balení obsahuje šest gum délky 30, 45 a 60 centimetrů, jež mají průměr 8 milimetrů. Navíc jsou vybavené jednoduchými ocelovými háčky.

Zavřít

Provázek 100 m

69  včetně DPH

Pokud potřebujete přivázat něco na zahradě nebo doma je tento provázek určený přímo vám. Klubo provázku o délce 100m.

Zavřít

Sada barevných izolačních pásek PVC – 8ks

69  včetně DPH

Sada barevných izolačních pásek 8 ks je vyrobena z PVC. Pásky mají různé barvy a délku pět metrů.

Zavřít

Sada bitů a nářadí (28ks)

189  včetně DPH

Sada bitů KINZO je vybavena šroubovákem, 9 bity a 6 hlavicemi. Díky praktickému pouzdru , ve kterém je sada dodávána, je vhodná na převážení. 

Zavřít

Sada brusných houbiček 3ks

79  včetně DPH

Sadu brusných houbiček můžeme využít k odstranění rzi na karoserii vašeho vozu. V balení jsou 3 kusy brusných houbiček.

Zavřít

Sada imbusových klíčů a torx klíčů

129  včetně DPH

Sada imbusových a torx klíčů. 8 imbusových nejpoužívanějších klíčů a 4 torx klíče. Dodavatel Kinzo. Pro domácí, hobby nebo také profi použití.

Zavřít

Sada imbusových klíčů na kroužku, 8ks

89  včetně DPH

Osmidílná sada Torx klíčů z chrom-vanadiové oceli značky KINZO je pevně uchycena na kovovém držáku, díky kterému má kompaktní rozměry. Jsou v ní zastoupeny torx profily T10, T15, T20, T25, T27, T30 a T45. Vhodná pro profesionály i domácí kutily.

Zavřít

Sada kleští 2ks

239  včetně DPH

Sada kleští se skládá ze dvou kusů . Kleště mají délku 180 a 150 milimetrů . Ergonomicky tvarované rukojeti jsou pogumované , pro pohodlné uchycení.

Zavřít

Sada Klíčů Torx – 9 ks

154  včetně DPH

Sada Klíčů Torx 9 kusů ve velikostech 1,5 - 10 mm. skvělá sada pro specifické Torx profily. Dodavatel Kinzo.

Zavřít

Sada koleček na stěhování 40 mm 4ks

89  včetně DPH

Sada koleček na stěhování s průměrem 40 millimetrů. V sadě naleznete 4 kusy koleček. Tyto kolečka usnadňují manipulaci s nábytkem při stěhování. Jednoduše kolečka upevníte na nábytek.

Zavřít

Sada mini kleští 5ks 115mm

299  včetně DPH

Sada mini kleští 5ks 115 mm. Skvělá sada kleští od dodavatele Kinzo. Najdete zde štípací i ploché kleště. Vhodné na jemnou mechaniku. Pro domácí a hobby použití. 

Zavřít

Sada náhradních pilek do dřeva 5ks

69  včetně DPH

Sada pilových listů na dřevo pro přímočarů pilu 5 kusů v sadě. Délka 100 mm. Dodává Kinzo. Skvělé pilvé listy pro opracování dřených materiálů. Dodává Kinzo.