Zobrazen 1. – 12. z 14 výsledků

Více třídění
Zavřít

Čistič na okna z mikrovlákna

99  včetně DPH

Čistič oken značky ALL RIDE je vybaven 40 centimetrů dlouhou rukojetí s kloubem, která je na konci opatřena návlekem z mikrovlákna. Ideální na odstranění vlhkosti a kondenzátu. Návlek lze navíc vyprat.

Zavřít

Gumové stahovací lana 200cm, 2ks

119  včetně DPH

Gumové stahovací lana s délkou 200 cm v balení  2 kusy. Ideální řešení pro uchycení nadměrného nákladu na autě. Stahovací lano můžete použít také při uchycení přepravovaného zboží na vozíku či rudlíku.

Zavřít

Gumové stahovací lano, 8 úchytů

119  včetně DPH

Upínací guma značky ALL RIDE takzvaný pavouk skvěle poslouží k bezpečnému upevnění zavazadel. Má osm ramen, které jsou zakončeny ocelovými háčky. Její délka činí 80 centimetrů. Navíc splňuje normu TÜV a GS.

Zavřít

Kartáč na kola 21cm

119  včetně DPH

Kartáč na kola s délkou 21cm. Vhodné pro čištění jízdních kol po náročné jízdě nebo jízdě v terénu. Dodává ALL RIDE

Zavřít

Kartáč na kola s měkkou rukojetí 23cm

79  včetně DPH

Pohodlný kartáč na disky kol značky ALL RIDE vám zajistí důkladné vyčištění vašich kol. Kartáč s délkou 23 centimetrů má tvrdé štětiny. Je vybavený plastovou pogumovanou rukojetí, která je navíc protiskluzová a ergonomicky tvarovaná.

Zavřít

Organizér do auta

149  včetně DPH

Praktický kapsář do auta značky ALL RIDE vám pomůže udržovat pořádek ve vašem voze. Je vybavený 6-ti kapsami. Instaluje se na jakékoli autosedadlo s opěrkou hlavy. Jeho rozměry jsou 32 x 44 centimetrů. Perfektní pomocník pro dlouhé výlety.

Zavřít

Organizér do auta 41×69 cm

109  včetně DPH

Organizér do auta má neutrální černou barvu a velké množství kapes. Umístíte ho za sedadlo a získáte množství úložného prostoru .

Zavřít

Provazy s utahováky 2ks, 2,5m

79  včetně DPH

Stahovací popruhy - provazy s utahováky 2 kusy 2,5 metrů. Stahovací popruhy pro utažení nákladu jak v autě na přívěsném vozíku, tak i při jiných činnostech jako je stěhování.

Zavřít

Sada barevných izolačních pásek PVC 10ks

69  včetně DPH

Barevné izolační pásky se jistě budou hodit každému elektrikáři i domácímu kutilovy. V sadě naleznete 10 kusů izolačních pásek. 

Zavřít

Sada reflexních bezpečnostních pásků na kamion

99  včetně DPH

Sada reflexních bezpečnostních pásků s rozměry 4 x 50 cm. Pro kamiony.

Zavřít

Spojky 2ks 71mm

99  včetně DPH

Bezpečnostní spojka značky ALL RIDE je určena na zajištění bočnic, proti nechtěnému otevření. Je vyrobena z oceli a obsahuje šroub i samosvornou matici. Její délka činí 71 milimetrů a průměr závitu šroubu je 12 milimetrů. V balení 2 kusy.

Zavřít

Stahovací popruhy s utahováky 5m

69  včetně DPH

Upínací pás značky ALL RIDE o rozměrech 5 metrů x 25 milimetrů je vybavený dvěma háky ve tvaru "S". K jeho bezpečnému zajištění slouží celokovová ráčna. Je vhodný pro střední zatížení. Ideální pro zabezpečení zavazadel během jízdy.