Zobrazuji všech 11 výsledků

Více třídění
Zavřít

Sada solárních svetel 36,5×4,8×4,8cm – 10 kusu

399  včetně DPH
Tak to tu ještě nebylo! Sada deseti solárních lamp, které skvěle osvítí vaše cestičky či chodníček. Jsou na solární pohon
Zavřít

Sada solárních svetel 4,9×4,9×30,8 cm – 10 kusu

299  včetně DPH
Sada solární světel o rozměru 4,9 x 4,9 x 30,8 cm. Solární světla můžete zapíchnout pomocí zapichovacího hrotu, který je
Zavřít

Solární LED lampa na zeď

79  včetně DPH

Solární LED lampa na zeď velikost 12,5 centimetrů stříbrné barvy. Poskytuje noční osvětlení. Nabíjí se automaticky přes den. Vhodná k domovním dveřím nebo přístupovým branám.

Zavřít

Solární LED lampa, 38 cm, 2 ks

199  včetně DPH

K osvětlení zahradních cestiček či záhonků vám přinášíme zahradní LED lampu na solární pohon. Je vybavena senzorem soumraku. Stačí ji zapíchnout do země pomocí dodávaného bodce. Balení obsahuje dva kusy LED lamp.

Zavřít

Solární LED svícen

119  včetně DPH

Solární LED svícen plastové provedení 35 cm, více barevných provedení. Solární osvětlení zahrady. Snadná instalace. Dodává OUTDOOR LIGHTS.

Zavřít

Solární LED svícen

119  včetně DPH

Solární LED svícen plastové provedení 28 cm. Solární osvětlení zahrady. Snadná instalace. Dodává OUTDOOR LIGHTS.

Zavřít

Solární osvětlení na číslo popisné

249  včetně DPH

Solární LED světlo s číslem popisným značky OUTDOOR LIGHTS je vybavené dvěma LED diodami se soumrakovým spínačem. Napájí ho jedna AA Ni-MH baterie, která se dobíjí pomocí vodotěsného solárního panelu. Jeho tělo je vyrobené z nerezové oceli. Navíc se dodává včetně samolepících čísel i písmen.

Zavřít

Solární světlo čtvercová lucernička 38x9x9cm PL

79  včetně DPH

Solární světlo ve stylu lucerničky, které je vysoké 38 cm, lze využít na osvětlení cesty k domu či okrasné zahrady. Solární světlo je odolné proti povětrnostním vlivům a je vyrobeno z plastu. 

Zavřít

Solární světlo koule, 4 barvy D8x34cm

139  včetně DPH

Skvělé osvětlení vašich záhonků, zahradních cestiček či chodníčků získáte ze solárním světlem ve tvaru koule. Je vybaveno solárním článkem, který zabezpečuje napájení světla. Velikost světla je 34 x 8 centimetrů. Můžete si vybrat ze čtyřech barev.

Zavřít

Solární svícen

99  včetně DPH

Solární svícen plastový s rozměry 47 x 47 x 380 mm. Solární svícen je určený pro instalaci do země pomocí bodce. Dodává OUTDOOR LIGHTS.