Zobrazen 1. – 12. z 57 výsledků

Více třídění
Zavřít

Kartáč ocelový na odstranění plevelu

69  včetně DPH

Kartáč ocelový na odstranění plevelu. Velmi účinný pomocník pro boj s plevelem. Stálý boj s plevelem můžete s tímto pomocníkem vyhrát.

Zavřít

Kovadlinkové záhradní nůžky 180mm

99  včetně DPH

Skvělým nástrojem na stříhání starších dřevěných větví a větviček se jistě stanou kovadlinkové nůžky o velikosti 180 milimetrů. Čepel je vyrobena z uhlíkové oceli a rukojeť je potažena termoplastickou gumou.

Zavřít

Nářadí zahradní – měkká rukojeť, 3ks

299  včetně DPH

Zahradní nářadí s měkkou rukojetí má potřebnou kvalitu. Třídílná sada se skládá z dvou druhů hrabiček a lopatky.

Zavřít

Nářadí zahradní pro dětí 3ks

69  včetně DPH

Zahradní nářadí pro dětí 3 kusy v sadě. Lopatka, hrábě a rýč. Dodává osvědčený dodavatel pro zahradu LIFETIME GARDEN.

Zavřít

Nůžky na živý plot 440mm

269  včetně DPH

Potřebujete ostříhat živý plot? Není žádná problém. Stačí si pořídit nůžky na živý plot. Nůžky jsou vhodné na stříhání větších a vyšších keřů. Nůžky disponují převodovým mechanismem, díky kterému nemusíte použit velkou sílu.Nůžky mají rovnou chromovanou čepel.

Zavřít

Nůžky na živý plot 540mm

189  včetně DPH

Na stříhání vašeho živého plotu vám přinášíme nůžky na živý plot o velikosti 540 milimetrů. Jsou vhodné na stříhání větších a vyšších keřů. Mají ergonomické rukojeti s plastovými dorazy.

Zavřít

Nůžky prořezávací teflon

99  včetně DPH

Pro každého zahradníka přinášíme prořezávací nůžky. Jsou vhodné na prořezávání keřů ve vaší zahradě. Jsou vyrobeny z teflonu a mají moderní černo-zelenou barvu. 

Zavřít

Nůžky zahradní 2ks

199  včetně DPH

Zahradní nůžky jsou skvělé na stříhání rostlin a zastřihávání keřů. Díky ergonomické rukojeti dobře padnou do ruky. Jejich ostří si poradí i se silnějšími stonky a větvemi. Dodávány jsou po 2 kusech

Zavřít

Oblouková pila 525mm

149  včetně DPH

Nestačí vám ke zkracování větví nůžky? Pořiďte si obloukovou pilu, s kterou uřežete každou větev. Pila má ocelovou čepel, která je pro větší bezpečnost zakrytá plastovým krytem. Držadlo pily je z lakovaného kovu.

Zavřít

Pila vykružovací na dřevo – 6 ks

119  včetně DPH

Pila na dřevo vyřezávač otvorů - 6 kusů v sadě. Sada pro vyřezání otvorů v dřevěném materiálu s průměry 32, 38, 51, 58 cm. Dodavatel Kinzo.

Zavřít

Pilka skládací

149  včetně DPH

Její list s perfektně vybroušeným tvarem zubů umožňuje účinný řez tahem s nepatrnou námahou. 

Zavřít

Sázeč na zeleninu

119  včetně DPH

Box na rostliny se bude hodit pro pěstování i přepravu zeleniny . Box má černou barvu a je možné v něm pěstovat téměř cokoliv. Díky své malé velikosti se dá dobře přemísťovat.