Zobrazuji všech 9 výsledků

Více třídění
Zavřít

bbq čistící kartáč

69  včetně DPH

Kartáč na čištění grilu 3 v 1. Kartáč, který odstraní z Vašeho grilu všechny nečistoty. Díky třem typům čistích ploch je velmi všestranným a praktickým pomocníkem při grilování.

Zavřít

Bbq rožně s dřevěnou rukojetí, 4ks/38cm

99  včetně DPH

Grilovácí rožně jsou skvělou pomůckou pro vytvoření chutných špízů, které se stanou nápaditou součástí každého grilování. Dřevěná rukojeť zjednoduší manipulaci.

Zavřít

Grilovací pomůcky

39  včetně DPH

Grilovací kleště nůžkového tvaru jsou vhodné k obracení masa, zeleniny i ovoce na grilu. Snadno se drží díky umělohmotným rukojetím. K dispozici jsou dva druhy tvarů.  

Zavřít

Grilovací pomůcky 3 ks

59  včetně DPH

Grilovací set, který obsahuje 3 pomůcky, které by měl mít každý kuchař při ruce. K dispozici je špachtle k obracení a podebírání, vidlice a kleště, vše s dřevěnou rukojetí.

Zavřít

Grilovací síťka kulatá 30cm

129  včetně DPH

Grilovací síťka kulatá 30 cm, materiál chrom. Vhodná na grilování steaků, ryb a drobných potravin. Uzavřením potravin do mřížky bezpečně zajistíte potraviny. Dodává BBQ COLLECTION.

Zavřít

Lopatka ke grilu

69  včetně DPH

Lopatka ke grilu pomůže při obracení masa . Při grilování s přáteli jitě oceníte praktické náčinní . Díky kvalitnímu vybavení bude vaše grilování příjemnější.

Zavřít

Sada grilovacích pomůcek 3ks

229  včetně DPH

Sada praktických grilovacích pomůcek 3 ks v sadě. Vidlička, kleště a obracečka. Praktické balení.

Zavřít

Steakový nůž a vidlička set 4 ks

89  včetně DPH

Steakový nůž a vidlička v setu 4 kusů. Set nožů a vidliček je vhodný na grilovaná masa. Nůž usnadní krájení díky pilkové nerezové čepeli. Stylová dřevěná rukojeť pro pohodlné uchopení.

Zavřít

Vidlice dub / nerez 41 cm

69  včetně DPH

Grilovací vidlice je velmi užitečným nástrojem při grilování, díky kterému se nepopálíte. Vidlice o délce 41 centimetrů je z nerezového materíálu a navíc má pohodlnou dřevěnou rukojeť.