Autopříslušenství

V kategorii autopříslušenství najdete autodoplňky a autopotřeby zvyšující komfort a bezpečnost vozidla při jízdě autem.

Trvale nízké ceny, skvělá kvalita a doprava zdarma při objednávce nad 2000 Kč.

Zobrazen 1. – 12. z 23 výsledků

Více třídění
Zavřít

Autorádio LEGENDS – limited edition

11 990  včetně DPH

Autorádio LEGENDS - limited edition. Klasický vzhled, nejmodernější funkce. Ideální volba pro veterány a "yongtimery".

Zavřít

Bezpečnostní vesta žlutá

79  včetně DPH

Žlutá bezpečnostní vesta určená pro široké použítí, například na kolo, stavbu, pro pěší. Díky ní nebudete k přehlédnutí a stane se tak vaším bezpečnostním doplňkem. 

Zavřít

Čistič na okna z mikrovlákna

99  včetně DPH

Čistič oken značky ALL RIDE je vybaven 40 centimetrů dlouhou rukojetí s kloubem, která je na konci opatřena návlekem z mikrovlákna. Ideální na odstranění vlhkosti a kondenzátu. Návlek lze navíc vyprat.

Zavřít

Elektrikářska testovací sada

119  včetně DPH

Elektrikářská testovací sada vhodná i pro použití v autě. Sada obsahuje zkoušečka 6V/12V, zkoušečka 110V/220V, zkoušečka na zapaľovací svíčky a zkoušečka propojení.

Zavřít

Gumicuky 100cm 2ks

119  včetně DPH

Sada gumových vázacích lan obsahuje dva kusy . Gumová lana s kovovými koncovkami můžete využít k bezpečnému upevnění nákladu.

Zavřít

Gumové stahovací lana 200cm, 2ks

119  včetně DPH

Gumové stahovací lana s délkou 200 cm v balení  2 kusy. Ideální řešení pro uchycení nadměrného nákladu na autě. Stahovací lano můžete použít také při uchycení přepravovaného zboží na vozíku či rudlíku.

Zavřít

Gumové stahovací lano, 8 úchytů

119  včetně DPH

Upínací guma značky ALL RIDE takzvaný pavouk skvěle poslouží k bezpečnému upevnění zavazadel. Má osm ramen, které jsou zakončeny ocelovými háčky. Její délka činí 80 centimetrů. Navíc splňuje normu TÜV a GS.

Zavřít

Kanystr skládací 5l

199  včetně DPH

Skládací kanystr značky CAMP ACTIVE má objem 5 litrů. Je vyrobený z flexibilního průhledného plastu. Jistě u něj oceníte integrovanou rukojeť a uzávěr s vypouštěcím ventilem. Váží pouhých 136 gramů. Ideální pod stan nebo do kempu.

Zavřít

Kartáč na kola s měkkou rukojetí 23cm

79  včetně DPH

Pohodlný kartáč na disky kol značky ALL RIDE vám zajistí důkladné vyčištění vašich kol. Kartáč s délkou 23 centimetrů má tvrdé štětiny. Je vybavený plastovou pogumovanou rukojetí, která je navíc protiskluzová a ergonomicky tvarovaná.

Zavřít

Organizér do auta

149  včetně DPH

Praktický kapsář do auta značky ALL RIDE vám pomůže udržovat pořádek ve vašem voze. Je vybavený 6-ti kapsami. Instaluje se na jakékoli autosedadlo s opěrkou hlavy. Jeho rozměry jsou 32 x 44 centimetrů. Perfektní pomocník pro dlouhé výlety.

Zavřít

Organizér do auta 41×69 cm

109  včetně DPH

Organizér do auta má neutrální černou barvu a velké množství kapes. Umístíte ho za sedadlo a získáte množství úložného prostoru .

Zavřít

Parkovací systém se dvěma snímači

199  včetně DPH

Parkovací systém se dvěmi čidly pro přesnost couvání při parkování. Je výborný pomocníkem při parkování s LED indikací vzdálenosti od pevného bodu. Rozsah je  0,6m, 1m a 1,5m. Jednoduchá montáž jednoduchá obsluha.